Про компанію

Шукаєш практичну, екологічну та економічно вигідну систему очистки стоків для будинку, котеджу чи дачі? Тоді автономна каналізація ZELENA SKELIA® system саме для тебе, адже це оптимальне вирішення питання системи каналізації для сучасного житла. Автономна каналізація ZELENA SKELIA® гарантує очищення стоків до 98%. Навіть найвибагливіший клієнт буде задоволений.

Facebook

Twitter

YouTube

Наша історія

Компанія «СИСТЕМИ АВТОНОМНОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ» вже більше 17 років концентрує свою діяльність виключно в області розробки і виробництва обладнання з очищення стічних вод торгової марки ZELENA SKELIA®. Завдяки застосуванню ряду запатентованих європейських технологій, комплектуючих і матеріалів відомих світових брендів, нам вдається утримувати лідируючі позиції на ринку України.
Даний підхід дозволяє нам взяти повну відповідальність за екологічну безпеку Вашої ділянки і виправдати очікування щодо надійності роботи, комфортної експлуатації і простоти обслуговування систем автономної каналізації. Сподіваємося, що Ви приєднаєтеся до більш ніж 4500 клієнтів, які довірили нам вирішити проблему відсутності центральної каналізації за допомогою обладнання ZELENA SKELIA®.

Контакти

Адреса офісу:

м. Львів, вулиця Наукова, 29а
(095) 543-28-84
(067) 593-59-40
infozs@zs.lviv.ua
Image Image Image

Форма зворотнього зв'язку