ПРОДАЖ АВТОНОМНИХ СИСТЕМ КАНАЛІЗАЦІЇ БІОСЕПТИКІВ ДЛЯ ДАЧ, КОТЕДЖІВ ТА ЗАМІСЬКИХ БУДИНКІВ

Швидкий і якісний монтаж біо-септиків


Гарантія – 12 років!

Отримайте розрахунок вартості біо-септика:

залиште свій номер телефону або зателефонуйте нам

 • (095) 543-28-84
 • (067) 593-59-40 

  ЦИКЛ ВІДЕОУРОКІВ.
  ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ТА ВСТАНОВИТИ БІОСЕПТИК

  Технології

  1. ВИДИ КАНАЛІЗАЦІЇ: ВИГРІБНА ЯМА, ГЕРМЕТИЧНИЙ СЕПТИК, БІОСЕПТИК З ОЧИСТКОЮ ДО 98%.

  2. ПОРІВНЯННЯ ТЕХНОЛОГІЙ, ЯКІ Є НА РИНКУ УКРАЇНИ: СИСТЕМИ З КОМПРЕСОРОМ ТА БІОФІЛЬТРИ.

  ПІДБІР АВТОНОМНОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ

  3. ЯК ПІДІБРАТИ БІОСЕПТИК ДЛЯ ВАШИХ УМОВ? ЯКІ ФАКТОРИ ВПЛИВАЮТЬ НА ЦЕ.

  4. НА ЯКОМУ ЕТАПІ БУДІВНИЦТВА ВСТАНОВЛЮВАТИ БІОСЕПТИК?

  НАЙЧАСТІШІ ПИТАННЯ ПО МОНТАЖУ

  5. ЯК ВИЗНАЧИТИСЬ З МІСЦЕМ ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ БІОСЕПТИКА.

  6. ЯК ПРАВИЛЬНО ЗМОНТУВАТИ СУЧАСНУ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ. ОСНОВНІ ЕТАПИ МОНТАЖУ.

  7. ЩО ТАКЕ ДРЕНАЖ І ЧОМУ ВІН ТАКИЙ ВАЖЛИВИЙ ДЛЯ СИСТЕМИ КАНАЛІЗАЦІЇ? ТИПИ ДРЕНАЖІВ.

  8. ЧОМУ НЕ МОЖНА ПОЄДНУВАТИ ДРЕНАЖ З ЛИВНЕВИХ СТОКІВ І АВТОНОМНОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ?

  9. ЩО ТАКЕ ФАНОВИЙ СТОЯК? ЯК ВСТАНОВИТИ КАНАЛІЗАЦІЮ ЩОБ НЕ МАТИ ПРОБЛЕМ ЗІ СМОРОДОМ?

  ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

  10. ЧИ МОЖНА КОРИСТУВАТИСЬ ТУАЛЕТНОЮ БУМАГОЮ ТА ПОБУТОВОЮ ХІМІЄЮ? ЧИ МОЖНА КОРИСТУВАТИСЬ ПОДРІБНЮВАЧЕМ НА КУХНІ.

  11. ЯК І КОЛИ ОБСЛУГОВУВАТИ БІОСЕПТИК?

  ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

  Отримайте розрахунок вартості біо-септика:

  Введіть Ваш номер телефону та 
  наш менеджер зв’яжеться з Вами і відповість на усі Ваші питання найближчим часом

   Поширені запитання

   Контакти

   Адреса офісу:

   м. Львів, вулиця Наукова, 29а
   (095) 543-28-84
   (067) 593-59-40
   infozs@zs.lviv.ua
   Image Image Image

   Форма зворотнього зв'язку

    На ринку представлено безліч систем які використовують активний мул для очищення стічних вод, що вимагає застосування компресорного устаткування. Компресор, як правило, повинен працювати постійно. У разі збоїв і простоїв – безповоротно порушується процес біологічного очищення, що тягне за собою проведення повторних пусконалагоджувальних робіт і «зародження» нових мікроорганізмів.

    У системах ZELENA SKELIA застосовується європейська технологія біофільтрації. Принцип технології полягає в зародженні на пластиковому завантаженні мікроорганізмів, які складають біоплівку. Бактерії окислюють органічні речовини і черпають енергію, необхідну для своєї життєдіяльності. Таким чином, зі стічної води видаляються органічні забруднення. Завдяки даній технології системи ZELENA SKELIA не бояться залпових скидів і тривалих простоїв.

    Для надійної і стабільної роботи систем застосовується якісна німецька продукція фірми HAGER і насосне обладнання Kärcher, Wilo, Grundfos.

    Контроль і регулювання систем великої продуктивності здійснюється дистанційно, через блок управління, за допомогою віддаленої GSM диспетчеризації.

    Вода може виходити в дренажний пристрій, зливову канаву, водойму або накопичувальну ємність для вторинного використання.

    Завдяки європейській технології биофильтрації передбачено періодичне або сезонне використання систем. Після довгого простою системи немає необхідності проводити пусконалагоджувальні роботи.

    Компанія пропонує широкий спектр систем різної продуктивності від 0,8 до 60м? добу. Для правильного підбору моделі необхідно враховувати безліч факторів, основні з них: кількість проживаючих, види сантехприладів і обсяг стоків.

    Так можна. Частина не перепрацьованого паперу осідає на дно септика і при обслуговуванні вона легко видаляється разом з нерозчинним осадом..

    Шайби не потрібно міняти, так як вони довговічні і при експлуатації не руйнуються. Пластикове завантаження самоочищається, спеціальна чистка не потрібна.

    Система може працювати без електрики механічно очищаючи стічні води, таким чином запобігати замулюванню дренажної системи.

    Ціна обслуговування системи прямо залежить від вартості виклику асенізаційного автомобіля на ділянку. Обслуговування проводиться самостійно, один раз в 1,5 – 2 роки без залучення спеціалізованого персоналу. У порівнянні з іншими системами, представленими на ринку, системи ZELENA SKELIA не потребують постійної перевірки кількості активного мулу та регулярного спустошення мішка з уже відпрацьованим мулом.

    Ні, не потрібно. Процес утворення біоплівки відбувається без додавання в систему штамів мікроорганізмів. Система розрахована на прийом стоків без застосування додаткових витратних матеріалів.

    При монтажі обладнання такої необхідності немає, так як система має міцну конструкцію з суцільнолитими вертикальними і горизонтальними ребрами жорсткості.

    Монтажні роботи можна проводити самостійно, без застосування спеціалізованого обладнання і залучення фахівців. Необхідно ознайомиться і використовувати монтажну схему і кошторис з докладним списком робіт і комплектуючих. При дотриманні правил монтажу, прописаних в технічному паспорті, гарантійні зобов’язання зберігаються.

    Систему можна використовувати як рішення для вже існуючих септиків або залізобетонних колодязів. Досить знати розміри і їх стан, щоб фахівці компанії змогли правильно підібрати систему і підготувати вірне технічне рішення.